FAQ

Jak dobrać odpowiedni rozmiar biżuterii?

Wybierając rozmiar biżuterii należy przede wszystkim kierować się budową ciała dziecka, a nie wiekiem, gdyż dzieci w tym samym wieku bardzo się od siebie różnią. Pyzate małe dziecko może mieć masywniejsze nadgarstki niż kościsty nastolatek.

Kupując bransoletkę z beadami trzeba najpierw zmierzyć nadgarstek dziecka, aby móc ustalić ile beadów się na niej zmieści. Im więcej beadów będzie się na niej znajdowało, tym bardziej będzie ona opięta. Chcąc zamieścić na bransoletce 5 beadów należy mieć 2-3 cm zapasu. Oczywiście im więcej beadów chcemy założyć, tym więcej miejsca powinniśmy na nie przeznaczyć.

Czy na biżuterii można wygrawerować imię dziecka lub inny napis?

Tak, na większości sprzedawanej przez nas biżuterii można wykonać grawer. Sklep Popololli.pl nie świadczy usługi grawerowania na biżuterii. Grawer należy wykonać we własnym zakresie.

Jak będzie zapakowana biżuteria, jaką kupię u Państwa?

Każdy produkt jest zapakowany w oryginalne opakowanie producenta, pudełeczko albo materiałową saszetkę. Szczegóły dotyczące opakowania znajdą Państwo przy opisie produktu. Jeśli zakupią Państwo jednocześnie kilka produktów wyślemy je w zbiorczym kartonie, niemniej każdy produkt będzie posiadał indywidualne, oryginalne opakowanie.

Jak należy dbać o biżuterię?

Biżuterię należy przechowywać w opakowaniu, jakie jest do niej dołączone. Aby uniknąć zarysowania każdy element najlepiej jest zawinąć w osobny materiał lub miękki papier. Do czyszczenia srebrnej biżuterii polecamy specjalne chusteczki.

Co powinienem zrobić, jeśli bardzo zależy mi na szybkiej wysyłce?

Większość produktów znajdujących się w naszym sklepie posiadamy na magazynie i jesteśmy w stanie wysłać je w ciągu 48 godzin. Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny w celu potwierdzenia, czy produkt jest dostępny w magazynie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nadać paczkę jeszcze w dniu zakupu.

Kupuję produkt, który ma być prezentem i chciałbym go wysłać bezpośrednio do osoby, której chcę go podarować. Czy jest to możliwe?

Tak, jak najbardziej. Możemy wysłać zakupioną przez Ciebie biżuterię na wskazany adres. Paragon wyślemy pocztą bezpośrednio do osoby dokonującej zakupu.

Otrzymałem kod rabatowy na zakupy. Jak mogę go wykorzystać?

Prosimy o podanie kodu rabatowego w trakcie robienia zakupów. Specjalne pole, gdzie należy wpisać kod pojawi się w momencie wybierania sposobu płatności i dostawy przesyłki.

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright Popololli 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Płatności: DotPay, przelew.   Dostawa: InPost, DHL, Poczta Polska.

Sklep internetowy Shoper.pl